Прогулянка висотою
7.3

Прогулянка висотою

The Walk
2
0
  • Рік: 2015
  • Жанр: Фільми, Драма, Пригоди, Біографічний
  • Країна: США
  • Режисер: Роберт Земекіс
  • Актори: Джозеф Ґордон-Левіт, Шарлотта Ле Бон, Бен Кінґслі, Стів Валентайн, Джеймс Бедж Дейл, Бен Шварц, Бенедикт Семюел, Деніел Аррош, Джейсон Делайн
Сюжет фільму «Прогулянка висотою» заснований на реальних подіях, що відбулися в 1974 році. Маловідомий канатоходець з Франції Філіп Петі дізнався про будівництво легендарних веж близнюків і вирішив зробити просто божевільний вчинок. Разом з коханою дівчиною, Філіп відправляється в Нью-Йорк, щоб пройтися по канату натягнутому між вежами. Будівництво будівель повинно завершитися приблизно через півроку, і Філіпу потрібно здійснити прогулянку до його завершення. Весь цей час, він разом з невеликою групою однодумців, розробляв план і готувався здійснити свою мрію.
Пройтися по тросу на величезній висоті без страховки, це лише половина справи, для початку потрібно проникнути на будівельний об'єкт, пронести туди обладнання та натягнути трос. Все це дуже складно, небезпечно і просто неймовірно, але Філіп рішуче налаштований здійснити задуманий план і прославитися на весь світ.

Дивитися фільм «Прогулянка висотою» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0