КіноВежа » Фільми » Юність

Юність

Youth

Два кращих друга, сімдесятирічний Фред Боллінджер і Мік Бойл, які знають один одного більше п'ятдесяти років, проводять літо, відпочиваючи і оздоровлюючи на закритому швейцарському курорті, поєднуючи це прогулянками по чудових мальовничих місцях. Фред – всесвітньо відомий композитор і диригент, який вийшов на пенсію і давно залишив свою справу. Але все одно, виходячи на прогулянку і залишаючись в повній самоті, він продовжує з захватом створювати мелодії в своїй голові, віддаючись тій надзвичайній пристрасті, що зробила його знаменитим в молодості. Коли до нього приходить емісар, посланий британською королевою Єлизаветою II, з проханням зіграти його знамениту мелодію на концерті з нагоди дня народження принца Філіпа, Фред відмовляє йому, посилаючись на те, що давно вже не музичить, до того ж, у нього є ще одна вагома причина не робити цього.
Мік – талановитий режисер, що в даний момент працює спільно з групою письменників над своїм новим фільмом-відкриттям, але на його превеликий жаль, робота не так швидко просувається, як йому хочеться.
Згадуючи різні моменти з їх довгого, насиченого подіями життя, спостерігаючи за іншими відпочиваючими, співпереживаючи і допомагаючи своїм дорослим дітям, наші герої ніби проживають другу молодість. І якщо у Міка з віком нічого не змінилося, і він все так же з головою поринає в киплячу роботу, то Фред проживає свою молодість глибоко в душі, задаючись питанням, а чи варто було витрачати на все це своє життя, якої залишилося зовсім не багато. Одкровення давно минулих років, що стали перед друзями в новому світлі, назавжди змінять їхні долі.
  • Актори: Майкл Кейн, Рейчел Вайс, Харві Кейтель, Пол Дано, Джейн Фонда, Роберт Сіталер, Нейт Дерн, Марк Жесснер, Ед Стоппард, Соня Жесснер
Юність
IMDB: 7.3

Дивитися фільм «Юність» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер
Світло
Залиш свій відгук
оновити, якщо не видно коду