КіноВежа » Фільми » Афера під прикриттям

Афера під прикриттям

The Infiltrator

Кримінальний фільм «Афера під прикриттям» засновано на реальній історії однієї з найнебезпечніших операцій під прикриттям. У 80-х роках найвідоміший наркобарон в історії Пабло Ескобар створив цілу схему по відмиванню грошей. У нелегальному бізнесі оберталися величезні суми, і багато американських банків були зацікавлені в тіньовій співпраці.
Щоб викрити злочинні схеми федеральний агент Роберт Мазур більше 5 років працював під прикриттям. Він був обізнаною людиною в світі фінансів і знав усіх великих ділків, які наживали величезну купу грошей на відмиванні брудних грошей. У настільки прибутковій справі були замішані корумповані чиновники і банкіри, через яких проходив величезний шматок тіньової економіки.
Щоб посадити всіх злочинців за грати, потрібно провести ризиковану операцію. Разом з підставною дружиною агентом Кеті Ертс і запальним оперативником, Роберт має намір напряму провернути велику угоду, яка виведе на чисту воду кілька десятків банкірів і чиновників.
  • Актори: Брайан Кренстон, Ліенн Бест, Деніел Мейс, Том Вон-Лолор, Лара Декаро, Джульєтт Обрі, Емі Раян, Джон Леґуізамо, Джейсон Айзекс, Майкл Паре
Афера під прикриттям
IMDB: 7.0

Дивитися фільм «Афера під прикриттям» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер
Світло
Залиш свій відгук
оновити, якщо не видно коду