Засновник
7.2

Засновник

The Founder
1
0
  • Рік: 2016
  • Жанр: Фільми, Драма, Історичний, Біографічний
  • Країна: США
  • Режисер: Джон Лі Хенкок
  • Актори: Майкл Кітон, Нік Офферман, Джон Керролл Лінч, Лінда Карделліні, Б. Дж. Новак, Лора Дерн, Джастін Ренделл Брук, Кеті Ніленд, Патрік Вілсон, Гріфф Ферст
Ця біографічна історія розповість про засновника McDonald's. Реймонд Альберт Крок, за своє довге життя спробував себе джазовим музикантом і навіть агентом з продажу нерухомості. Однак, в цих галузях він не знайшов задоволення. Доля привела його в п'ятдесят два роки до продажу міксерів та паперових стаканчиків для закладів громадського харчування. В один прекрасний день до Крока надходить замовлення на доставку шести міксерів для коктейлів.
Замовлення оформили два брата Мак і Дік МакДональдси, які в невеликому повітовому каліфорнійському містечку утримують затишний ресторанчик швидкого харчування. Вони продемонстрували чоловікові своє ноу-хау в сфері обслуговування клієнтів. Альберт загорівся ідеєю створити цілу мережу таких ресторанчиків і запропонував братам вигідну співпрацю. Однак, вони відмовилися брати участь в ризикованому заході. Тоді Крок сам створив своє дітище, без сторонньої допомоги.

Дивитися фільм «Засновник» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0