КіноВежа » Фільми » Засновник

Засновник

The Founder

Ця біографічна історія розповість про засновника McDonald's. Реймонд Альберт Крок, за своє довге життя спробував себе джазовим музикантом і навіть агентом з продажу нерухомості. Однак, в цих галузях він не знайшов задоволення. Доля привела його в п'ятдесят два роки до продажу міксерів та паперових стаканчиків для закладів громадського харчування. В один прекрасний день до Крока надходить замовлення на доставку шести міксерів для коктейлів.
Замовлення оформили два брата Мак і Дік МакДональдси, які в невеликому повітовому каліфорнійському містечку утримують затишний ресторанчик швидкого харчування. Вони продемонстрували чоловікові своє ноу-хау в сфері обслуговування клієнтів. Альберт загорівся ідеєю створити цілу мережу таких ресторанчиків і запропонував братам вигідну співпрацю. Однак, вони відмовилися брати участь в ризикованому заході. Тоді Крок сам створив своє дітище, без сторонньої допомоги.
  • Актори: Майкл Кітон, Нік Офферман, Джон Керролл Лінч, Лінда Карделліні, Б. Дж. Новак, Лора Дерн, Джастін Ренделл Брук, Кеті Ніленд, Патрік Вілсон, Гріфф Ферст
Засновник
IMDB: 7.2

Дивитися фільм «Засновник» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер
Світло
Залиш свій відгук
оновити, якщо не видно коду