Я, Ерл та дівчина, що помирає
7.7

Я, Ерл та дівчина, що помирає

Me and Earl and the Dying Girl
1
0
  • Рік: 2015
  • Жанр: Фільми, Драма, Комедія, Мелодрама
  • Країна: США
  • Режисер: Альфонсо Ґомеc-Рехон
  • Актори: Томас Манн, ЕрДжей Сайлер, Олівія Кук, Нік Офферман, Конні Бріттон, Моллі Шеннон, Джон Бернтал, Метт Беннетт
Біда і горе завжди ходять разом. Лейкемія — жахлива недуга, від неї щорічно помирають тисячі людей, серед яких багато дітей.
Проект «Я, Ерл та дівчина, що помирає» — це наочний посібник, в якому по-справжньому відчувається сила духу, боротьба за життя, щира підтримка і віра в одужання.
Грег і Рейчел — головні герої, і вони знайомі з самого дитинства, проте в останні роки їх відносини стихли, практично зійшли на нуль. Чому так сталося — незрозуміло. Можливо, у друзів в період дорослішання змінилися смаки і інтереси?
Грег вже старшокласник, і після закінчення школи планує вступити до коледжу. У нього є хороший друг, з яким вони у вільний час займаються зйомками короткометражних фільмів.
Рейчел — красуня і розумниця, але доля їй приготувала важке випробування. Вона серйозно хвора. У дівчини лейкемія і з кожним днем ​​стан погіршується. Хвороба висмоктує останні сили, і оптимізм залишає ослабле тіло. Рейчел відмовляється від хіміотерапії, так як ця процедура робите її ще слабшою...
Обставини складаються так, що дружба між хлопцем і дівчиною знову відновлюється. Заради того, щоб дівчина відчула себе щасливою, Грег приймається за зйомку фільму, який збирається присвятити саме Рейчел...

Дивитися фільм «Я, Ерл та дівчина, що помирає» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0