КіноВежа » Фільми » Гра в імітацію

Гра в імітацію

The Imitation Game

Фільм заснований на реальних подіях і розповідає про невелику групу вчених, яким потрібно зламати німецьку шифрувальну машину «Енігма» якою відправлялися найважливіші повідомлення. Військова драма «Гра в імітацію» розгортається в самий розпал Другої світової війни. На кону подальша доля всього світу і один з найвидатніших учених того часу, математик Алан Тьюринг вирішує внести свій вклад в результат війни.
Алан береться за розшифровку складної шифрувальної німецької машини, яку прийнято вважати найнадійнішою в світі. Алан отримує доручення від самого Черчілля, після чого збирає власну команду з геніїв і починає роботу над розшифровкою даних. Завдання виявляється дуже непростим, оскільки шифр складається з мільйонів комбінацій, але Алан був налаштований дуже рішуче, а його команда готова працювати цілодобово заради результату і подальших перспектив.
  • Актори: Бенедикт Камбербетч, Кіра Найтлі, Метью Ґуд, Рорі Кіннір, Аллен Ліч, Метью Берд, Чарльз Денс, Марк Стронг, Джеймс Норткот, Том Гудман-Хілл
Гра в імітацію
IMDB: 8.0

Дивитися фільм «Гра в імітацію» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер
Світло
Залиш свій відгук
оновити, якщо не видно коду