Щоденник пам’яті
7.8

Щоденник пам’яті

The Notebook
4
0
  • Рік: 2004
  • Жанр: Фільми, Драма, Мелодрама
  • Країна: США
  • Режисер: Нік Кассаветіс
  • Актори: Рейчел МакАдамс, Раян Ґослінґ, Джеймс Ґарнер, Джина Ровлендс, Сем Шепард, Джоан Аллен, Ед Ґрейді, Джеймс Марсден, Дейвід Торнтон, Леслі Фішер
В основу сюжету фільму ліг однойменний біографічний роман відомого американського письменника Ніколаса Чарльза Спаркса. Фільм оповідає про дуже сильну любов хлопця з бідної родини і дівчини з вищого суспільства, які змогли пронести свої почуття через довгі роки розлуки.
Коли Ной вперше побачив Еллі в парку атракціонів, він відразу ж в неї закохався. Спочатку дівчина всіляко ігнорувала залицяння хлопця, але незабаром теж полюбила. Ной і Еллі стали проводити кожну хвилину разом, в надії, що так буде завжди. Правда, батьки дівчини були проти цього союзу, в результаті чого молоді люди розлучилися. Йшов час, Ной пішов на війну, а повернувшись, втілив в життя свою давню мрію: відреставрував свій старий будинок. В цей час Еллі почала зустрічатися з хлопцем, якого схвалюють батьки, і скоро у них весілля. Їх життя за роки розлуки дуже сильно змінилося, але не змінилося одне: Ной і Еллі досі кохають одне одного, і постійно згадують про чудові дні життя, проведені разом.

Дивитися фільм «Щоденник пам’яті» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0