Знову вдома
5.8

Знову вдома

Home Again
2
0
  • Рік: 2017
  • Жанр: Фільми, Драма, Комедія, Мелодрама
  • Країна: США
  • Режисер: Холлі Мейерс-Шайер
  • Актори: Різ Візерспун, Майкл Шин, Лейк Белл, Нат Вулфф, Лола Фленері, Кендіс Берґен, Піко Александер, Рейд Скотт, Еден Ґрейс Редфілд
Еліс все своє життя прожила в достатку, адже будучи дочкою відомого кінорежисера, дівчина завжди була оточена знаменитостями і визначними особистостями, але до сорока років вона вже порядком втомилася від нескінченних вечірок. Тому, розлучившись з чоловіком-продюсером і забравши з собою двох дочок, наша героїня переїжджає в Лос-Анджелес.
Але навіть тут її мріям про тихе і спокійне життя не судилося збутися. Після бурхливого святкування свого сорокаріччя, іменинниця прокидається в обіймах свого нового знайомого Гаррі – молодого хлопця, який приїхав підкорювати «фабрику мрій». Але яким було здивування Еліс, коли її мати по доброті душевній запропонувала Гаррі і двом його друзям пожити у них до тих пір, поки хлопці не знайдуть роботу. Так наша героїня, втомлена від невизначеності, але все ще не втративши надію відшукати любов, отримує ще один шанс стати по-справжньому щасливою, але раптом в сім'ю несподівано повертається чоловік, якого всі вже давно вважають «колишнім».

Дивитися фільм «Знову вдома» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0