Жах Амітівілля: Пробудження
4.8

Жах Амітівілля: Пробудження

Amityville: The Awakening
0
0
  • Рік: 2017
  • Жанр: Фільми, Жахи, Трилер
  • Країна: США
  • Режисер: Франк Халфун
  • Актори: Белла Торн, Камерон Монаген, Дженніфер Джейсон Лі, Дженніфер Моррісон, МакКенна Ґрейс, Томас Манн, Кертвуд Сміт, Тейлор Спрейтлер, Хантер Голігоскі, Ден Мартіно
Події фільму трилера «Жах Амітівілля: Пробудження» розгортається навколо самотньої матері Джоан, яка разом з дітьми переїжджає в містечко Амітівілль. Вона сподівається, що на новому місці найкраща клініка допоможе врятувати її смертельно хворого сина. Герої оселилися в старому будинку, де кілька десятиліть тому була жорстоко вбита вся сім'я. Про цей будинок в місті знають всі, але Джоан впевнена, що це історія давно минулих днів і нічого страшного в цьому немає.
Спочатку справи наших героїв йдуть досить непогано. Хворий Джеймс отримує належне медичне лікування, а старша дочка Бель йде в школу і знайомиться з іншими учнями. Однак незабаром для Бель новий будинок стає справжнім кошмаром. Вона всюди починає бачити привидів і разом з новими друзями намагається розгадати таємницю того, що відбувається. Багато років тому саме примари довели господаря цього будинку до вбивства всієї родини, і тепер щось подібне вже відбувається з новими мешканцями.

Дивитися фільм «Жах Амітівілля: Пробудження» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0