2:22
5.8

2:22

2:22
0
0
  • Рік: 2017
  • Жанр: Фільми, Драма, Фантастика, Трилер, Детектив
  • Країна: США, Австралія
  • Режисер: Пол Каррі
  • Актори: Міхіль Хейсман, Тереза Палмер, Сем Рід, Мейв Дермоді, Сімона Кесселл, Ремі Хій, Джон Вотерс, Керрі Армстронг, Річард Дейвіс, Джессіка Кларк, Маріса Ламоніка, Енджі Трікер
Іноді в житті людей можуть відбуватися дивні містичні речі, які важко пояснити з будь-якої раціональної точки зору. Фільм розповість історію про загадкові події, які обрушилися на голову головного героя – звичайної людини, яка зовсім не очікувала, що може опинитися у вирі божевільних подій.
Дії фільму розгортаються навколо Ділана Бренсона, який працює в Нью-Йорку авіадиспетчером. Наш герой давно вже звик помічати незвичайні речі в повсякденній рутині, а знаходити порядок у хаосі – його улюблене заняття. Під час чергового робочого дня Ділан рятує безліч пасажирів від страшної загибелі – йому в самий останній момент вдалося запобігти зіткненню двох літаків. З цього моменту життя нашого героя кардинально змінюється.
Незабаром він зустрічається з чарівною дівчиною на ім'я Сара, яка перебувала на борту одного з літаків, які ледь уникли зіткнення. А через деякий час наш герой з подивом починає помічати, що з дня на день він бачить одних і тих же людей. В той момент наш герой навіть уявити собі не міг, що він зіткнувся з неймовірною таємницею перетину доль.

Дивитися фільм «2:22» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0