Мілина
6.3

Мілина

The Shallows
1
0
  • Рік: 2016
  • Жанр: Фільми, Драма, Жахи, Трилер
  • Країна: США
  • Режисер: Жауме Коллет-Серра
  • Актори: Блейк Лайвлі, Оскар Гаенада, Бретт Каллен, Седона Леджен, Пабло Кальва, Дієґо Еспегель, Джанелл Бейлі, Ава Дін, Челсі Муді, Саллі Сіґалл
Молода дівчина Ненсі – студентка Г'юстонського медичного коледжу, яка за порадою матері відправляється під час літніх канікул на чудове, практично безлюдне узбережжя океану, щоб як слід насолодитися відпочинком, позасмагати і покататися на водній дошці. Прибувши в кінцевий пункт, дівчина із захопленням переконується, що слова матері виявляються правдою, і це місце по-справжньому схоже на рай.
Але в той момент ніхто з відпочивальників не підозрював, що океан, приваблюючий спортсменів своєю величчю, приховує в своїй безодні смертельну небезпеку. Раптова атака гігантської акули, яка поранила дівчину і зжерла у неї на очах двох молодих хлопців-серфіністів, заганяє не на жарт перелякану Ненсі на невеликий кам'янистий уступ, розташований в двохстах метрах від рятівного берега. І тепер, щоб врятувати своє життя, нашій героїні потрібно проявити всю свою спритність, винахідливість і силу волі, щоб перехитрити кровожерну хижачку, яка зовсім не збирається відпускати загнану на камінь здобич.

Дивитися фільм «Мілина» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0