КіноВежа » Фільми » П'ята хвиля

П'ята хвиля

The 5th Wave

Життя Кессі складалося, як і у більшості її шкільних подруг. Вона була закохана в хлопця, до якого соромилася підійти, будувала плани на майбутнє і зависала на вечірках разом з друзями. Все змінюється в одну мить, після раптового вторгнення прибульців. Вони починають повне знищення людської цивілізації і для цього пускають п'ять руйнівних хвиль. Перша хвиля повністю обезструмлює нашу планету, позбавивши її всіх джерел живлення. Коли людство було завантажено в хаос і темряву, прийшла друга хвиля величезних цунамі, що змітає все на своєму шляху. Після такого струсу, великі міста були знищені, а разом з ними половина населення. Незабаром послідувала епідемія невиліковних хвороб, після яких пішли ще більші втрати. Четвертою хвилею стає мозкова атака, яка влаштувала війну між людьми, які вижили.
Після руйнівних атак людство було практично знищено, але в світі ще залишилися люди. Кессі стає однією з тих, кому дивом вдається вціліти. Тендітна самотня дівчина, починає поневірятися по зруйнованим містам і дорогах, де зустрічає на своєму шляху різних людей. Незабаром за ними повинна прийти 5-я хвиля, щоб остаточно поставити крапку в знищенні всіх живих.
  • Актори: Хлоя Ґрейс Морец, Меттью Зук, Габліела Лопес, Бейлі Енн Бордерс, Нік Робінсон, Рон Лівінгстон, Меггі Сіфф, Закарі Артур, Девід Мальдонадо, Пол Райден
П'ята хвиля
IMDB: 5.2

Дивитися фільм «П'ята хвиля» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер
Світло
Залиш свій відгук