КіноВежа » Фільми » Еквілібріум

Еквілібріум

Equilibrium

Події фантастичного фільму «Еквілібріум» розгортаються в майбутньому після третьої світової війни. Уряд нової країни будує інший світ, в якому люди позбавлені почуттів і емоцій. Всі книги та твори мистецтва оголошуються поза законом і знищуються спеціальними агентами, які є елітою серед військових. Щодня кожна людина повинна приймати препарат, для придушення будь-яких почуттів, оскільки проявлені емоції заборонені законом.
У центрі подій виявляється спеціально підготовлений агент Джон Престон, який веде боротьбу з усіма незгодними. У минулому була вбита його дружина за порушення правил і з тих пір Джон, приймає препарат для придушення спогадів. Зараз він один з кращих борців з людьми, які в таємниці читають книги, зберігають живопис або просто відмовляються приймати препарат. Однак настає момент, коли він перестає приймати препарат і йде проти системи, на яку працював.
  • Актори: Крістіан Бейл, Домінік Пурселл, Шон Бін, Крістіан Карманн, Джон Кеог, Шон Пеrтві, Вільям Фіхтнер, Енгус Макфадьен, Девід Барраш, Дірк Мартенс
Еквілібріум
IMDB: 7.4

Дивитися фільм «Еквілібріум» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер
Світло

Залиште свій відгук
Правовласникам