Той, що біжить по лезу
8.1

Той, що біжить по лезу

Blade Runner
3
0
  • Рік: 1982
  • Жанр: Фільми, Драма, Мелодрама, Фантастика, Трилер, Бойовик
  • Країна: США
  • Режисер: Рідлі Скотт
  • Актори: Гаррісон Форд, Рутґер Гавер, Шон Янґ, Едвард Джеймс Олмос, М. Еммет Волш, Деріл Ганна, Вільям Сендерсон, Брайон Джеймс, Джо Туркель, Джоанна Кессіді, Джеймс Гонґ, Морґан Полл, Кевін Томпсон, Джон Едвард Аллен
До 2019 року людство досягло значних успіхів у створенні андроїдів, які зовні не відрізняються від людей, названих реплікантами. Їм була уготована доля стати бездумними рабами, які виконують небезпечні і принизливі роботи, а тривалість їх «життя» була штучно обмежена і не перевищувала чотирьох років. Але роботи, що володіють розвиненим інтелектом часом відмовлялися миритися з власним безправ'ям і тікали, шукаючи способи продовжити своє існування, а також просто протестуючи проти нещадної експлуатації. У подібних випадках втікачів засуджували до фізичного знищення силами співробітників спеціального підрозділу, званих «ті, що біжать по лезу».
Одному з таких фахівців, Ріку Декарду, доручено знайти і ліквідувати найнебезпечніших реплікантів нової моделі «Nexus 6», які вчинили втечу і переховуються десь в Лос-Анджелесі.

Дивитися фільм «Той, що біжить по лезу» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0