КіноВежа » Фільми » Ілюзія обману 2

Ілюзія обману 2

Now You See Me 2

Події фільму розгортаються через рік після феєричного тріумфу команди, після якого вони змушені були на деякий час піти в тінь, повністю припинивши свою діяльність. Вирішивши відновити виступи, щоб знову опинитися в сліпучих променях слави під крики захоплених фанатів, за якими вже встигли порядком скучити, наші герої раптово стикаються з таємничою особистістю, яка грубо і неетично перервала їх ледь розпочату виставу. Незабаром з'ясовується, що цією людиною є могутній техномагнат і комп'ютерний геній Волтер Мабрей, який пропонує нашим героям викрасти для нього унікальний ключ до всіх комп'ютерних систем в світі.
Опинившись в непростому положенні, друзі придумують ризикований план, який полягає в тому, щоб втілити в життя неймовірно небезпечний безпрецедентний трюк, що дає їм надію очистити свою зіпсовану репутацію, а також дістатися до того, хто дійсно за всім цим стоїть.
  • Актори: Джессі Айзенберґ, Марк Руффало, Вуді Гаррельсон, Дейв Франко, Деніел Редкліфф, Ліззі Каплан, Джей Чоу, Санаа Летен, Майкл Кейн, Морґан Фрімен
Ілюзія обману 2
IMDB: 6.5

Дивитися фільм «Ілюзія обману 2» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер
Світло
Залиш свій відгук
оновити, якщо не видно коду