Спліт
7.3

Спліт

Split
9
1
  • Рік: 2016
  • Жанр: Фільми, Жахи, Трилер
  • Країна: США
  • Режисер: М. Найт Шямалан
  • Актори: Джеймс МакЕвой, Аня Тейлор-Джой, Бетті Баклі, Іззі Коффі, Накія Діллард, Денн Фінк, Кеш Ґойнс, Розмарі Говард, Ніл Гафф
У той час як дисоціативні розлади психіки на даний момент до кінця не вивчені і все ще залишаються загадкою для сучасної медицини, медикам все ж вдалося виділити кілька груп настільки рідкісного і часом вельми небезпечного психічного відхилення. Однією з таких груп є множинна особистість – досить рідкісне захворювання, в результаті якого свідомість виявляється розділеним на певну кількість цілком самостійних частин, що робить можливим існування в одному тілі відразу кілька різних особистостей.
Гостросюжетний фільм розповість неймовірну історію про Кевіна – унікальну людину, в якій існує не менше двадцяти трьох особистостей. За переконанням доктора Карен Флетчер, висококваліфікованого фахівця в галузі психології, яка, незважаючи на багатий професійний досвід, вперше стикається з подібним феноменом, Кевін, як і інші люди, які страждають від цього розладу, здатний змінювати свою фізіологію в залежності від того, яка особистість в даний час переважає в його свідомості.
Одного разу Кевін викрадає трьох дівчат-підлітків, які, прийшовши в себе, з жахом розуміють, що вони потрапили в полон до справжнього безумця. В той момент наші героїні ще не здогадувалися, що попереду їх чекає справжніх кошмар, адже у свідомості їх викрадача крім цілком нешкідливих персон ховається нещадний Звір.

Дивитися «Спліт» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0