КіноВежа » Фільми » Трансформери: Час вимирання

Трансформери: Час вимирання

Transformers: Age of Extinction

Фантастичний бойовик «Трансформери: Час вимирання», знятий відомим американським кінорежисером Майклом Бейем, є четвертим фільмом із серії, і продовжує розповідати про інопланетні раси розумних роботів.
Після останніх подій пройшло чотири роки. Тоді під час зіткнення між Автоботами і Десептіконамі величезний Чикаго був практично повністю зруйнований, а мільйони людей загинули. Після цього інциденту людство кардинальним чином змінило своє ставлення до всіх трансформерів без винятку. З усього, що сталося люди витягли хороший урок, і щоб подібне більше не повторилося, групі вчених і бізнесменів вдається вийти зовсім на новий технологічний рівень.
В цей час винахідник з Техасу на ім'я Кейд, робить все можливе, щоб налагодити своє і життя дочки Тесси, проте поки йому це не вдається. Одного разу він купує стару вантажівку, в надії на те, що відремонтувавши і продавши її, він зможе оплатити навчання дочки в коледжі. Але яке ж було його здивування, коли виявилося що це незвичайна вантажівка, а трансформер, і не який-небудь там, а сам Оптимус Прайм. Ось тільки Кейд навіть подумати не міг, що привізши головного Автобота додому, він поставить під загрозу не тільки своє життя, а й життя всіх хто з ним поруч...
  • Актори: Марк Волберґ, Нікола Пельтц, Стенлі Туччі, Софія Майлс, Ебіґейл Клейн, Келсі Ґраммер, Пітер Каллен
Трансформери: Час вимирання
IMDB: 5.6

Дивитися фільм «Трансформери: Час вимирання» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер
Світло
Залиш свій відгук
оновити, якщо не видно коду