КіноВежа » Фільми » Гладіатор
Гладіатор

Гладіатор
Gladiator

8.5
  • Рік: 2000
  • Жанр: Фільми, Драма, Бойовик, Пригоди, Історичний
  • Країна: США, Велика Британія, Мальта, Марокко
  • Режисер: Рідлі Скотт
  • Актори: Рассел Кроу, Хоакін Фенікс, Конні Нільсен, Олівер Рід, Річард Гарріс, Дерек Джекобі, Джимон Гонсу, Девід Шофілд, Джон Шрепнел, Томас Арана
Події історичного фільму «Гладіатор» розгортаються навколо римського генерала Максимуса. Він благородна людина і величний воїн, який керує цілими легіонами. Максимус приносить Риму нову перемогу над варварами і мимоволі опиняється в центрі палацових змов. Він з честю боровся за велику імперію, але був звинувачений у зраді і засуджений до смертної кари. В результаті зради, генерал стає втікачем і незабаром потрапляє в полон.
Найвеличнішому воїнові спіткає доля гладіатора, про якого незабаром дізнається вся імперія. Максимус здобув одну перемогу за іншою і серед народу отримує визнання і популярність. Він стає величним і непереможним воїном на арені, за яким готові піти його вірні воїни. Для імператора Максимус стає великою загрозою, з тисячами шанувальників. Однак попереду гладіатора очікує найголовніша битва, від якої буде залежати доля всієї імперії.
Дивитися фільм «Гладіатор» українською мовою онлайн безкоштовно
Плеєр Трейлер
Відгуки (0)
оновити, якщо не видно коду
Правовласникам