Індіана Джонс і Останній Хрестовий Похід
8.2

Індіана Джонс і Останній Хрестовий Похід

Indiana Jones and the Last Crusade
2
1
  • Рік: 1989
  • Жанр: Фільми, Бойовик, Пригоди
  • Країна: США
  • Режисер: Стівен Спілберґ
  • Актори: Гаррісон Форд, Шон Коннері, Денхолм Елліотт, Елісон Дуді, Джон Ріс-Девіс, Джуліан Ґловер, Рівер Фенікс, Майкл Берн, Кеворк Малікян, Роберт Еддісон
Дії фільму розгортаються в 1938 році. Якийсь бізнесмен на ім'я Волтер Донован повідомляє Джонсу, що у нього є кам'яна табличка здатна підказати, де шукати Святий Грааль. Ось тільки виявляється, що вона серйозно пошкоджена, і щоб її прочитати доведеться трохи постаратися. На щастя, саме в цей самий час, в руки Джонса потрапляє щоденник його батька, який також археолог і просто був схиблений на пошуках того самого Святого Грааля. Так вийшло, що вони практично не спілкувалися, і Індіані невідомо, наскільки близько Генрі Джонс старший підійшов до розгадки цієї таємниці.
Завдяки записам батька, професору Джонсу вдається відновити напис на табличці, і незабаром він зустрічається з ним самим. І все б нічого, якби за Граалем полювали тільки вони, однак древня реліквія так само викликає великий інтерес у нацистів, які не зупиняться ні перед чим у досягненні своєї мети.

Дивитися фільм «Індіана Джонс і Останній Хрестовий Похід» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0