Нова Людина-Павук 2: Висока напруга
6.6

Нова Людина-Павук 2: Висока напруга

The Amazing Spider-Man 2
37
3
  • Рік: 2014
  • Жанр: Фільми, Фантастика, Бойовик, Пригоди
  • Країна: США
  • Режисер: Марк Вебб
  • Актори: Ендрю Ґарфілд, Емма Стоун, Джеймі Фокс, Дейн ДеХаан, Колм Фіорі, Фелісіті Джонс, Пол Джаматті, Саллі Філд, Ембет Девідц
В основу сюжету пригодницького бойовика «Нова Людина-Павук 2: Висока напруга», знятого американським кінорежисером Марком Вебом, лягли комікси компанії Marvel Comics. Це другий фільм з нової трилогії, що розповідає про супер героя Людину-Павука.
Після того, як головний герой Пітер Паркер був укушений павуком і здобув надздібності, він став самим справжнім супергероєм. Але тим самим Пітер звалив собі на плечі дуже важку ношу. Як би він не намагався очистити вулиці рідного Нью-Йорка від злочинності, менше її не стає, а ось ворогів з кожним разом все тільки додається. Однак не це лякає хлопчину, а те, що одного разу він може зустріти ворога, який буде перевершувати його по силі. Так само на Пітера дуже тисне обіцянку, яку він дав вмираючому батькові своєї дівчини, але так поки і не виконав. Незабаром йому належить пройти нові небезпечні випробування, які можуть коштувати Пітеру життя, або допоможуть розібратися у всіх його проблемах.

Дивитися фільм «Нова Людина-Павук 2: Висока напруга» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0