Матриця: Перезавантаження
7.2

Матриця: Перезавантаження

The Matrix Reloaded
6
0
  • Рік: 2003
  • Жанр: Фільми, Фантастика, Бойовик
  • Країна: США, Австралія
  • Режисер: Енді Вачовскі, Ларі Вачовскі
  • Актори: Кіану Рівз, Лоуренс Фішберн, Керрі-Енн Мос, Г'юго Вівінг, Глорія Фостер, Джо Пантоліано, Маркус Чонг, Джуліан Араханга, Метт Доран, Белінда МакКлорі, Ентоні Рей Паркер
Фантастичний фільм «Матриця: Перезавантаження» є другою частиною трилогії, в якій триває протистояння між людьми і машинами. Тепер в серцях багатьох людей з'явилася надія на перемогу, оскільки на їхньому боці воює Нео. Найбільші надії на нього покладає Морфіус, оскільки вірить, що саме він є обраним.
За сюжетом пройшло всього півроку після подій в першій частині фільму. За цей час Нео вже встиг освоїтися в реальному світі, де більша частина людства перебуває в спеціальних резервуарах і завдяки матриці думає, що живе вільним життям. Однак є й ті, хто продовжує вести боротьбу в реальному світі. Нео стає великою загрозою для машин, але все ще незрозуміло, ким же він є насправді. Навіть сама провидиця не може внести ясність в це питання, і ще більше ускладнює ситуацію. Очевидно одне, що для машин Нео несе велику загрозу, і вони підуть на все, щоб з ним розібратися.

Дивитися фільм «Матриця: Перезавантаження» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 0