День незалежності 2: Відродження
5.2

День незалежності 2: Відродження

Independence Day: Resurgence
9
1
  • Рік: 2016
  • Жанр: Фільми, Фантастика, Бойовик, Пригоди
  • Країна: США
  • Режисер: Роланд Еммеріх
  • Актори: Ліам Гемсворт, Джефф Ґолдблюм, Джессі Т. Юшер, Білл Пуллман, Маїка Монро, Села Вард, Вільям Фіхтнер, Джудд Гірч, Брент Спайнер, Патрік Ст. Еспріт
Дії розгортаються через двадцять років після подій першого фільму, в якому людству вдалося зупинити інопланетне вторгнення завдяки відчайдушним і самовідданим діям купки сміливців, які зуміли знайти вразливе місце у позаземних технологіях.
На Землі, до кінця не відновленій після руйнівної атаки прибульців, виросло нове покоління, яке повністю освоїло унікальні технології інопланетян, що дісталися людям після досліджень повалених кораблів космічних загарбників. Але досі уми геніальних вчених, які були свідками руйнівної війни, не покидає нав'язлива думка про те, що перед загибеллю, підступні «косміти» залишили на Землі прихований маяк, здатний залучити нових непрошених гостей, але знайти його за весь цей час так і не вдалося. Завдяки позаземним технологіям людство організували глобальну оборонну систему, здатну відстежувати приховані пересування в космосі, щоб мати можливість заздалегідь підготуватися до ймовірного нападу. Але ніхто не здогадувався, що напередодні Всесвітнього Дня Незалежності доля готувала людству нове випробування.

Дивитися фільм «День незалежності 2: Відродження» українською мовою онлайн безкоштовно

Плеєр Трейлер Відгуки 1